713 відгуків
+380 (63) 288-61-57
+380 (63) 288-61-57
"Пальмира" - прямой поставщик производителя недорогой и качественной одежды

Домашній одяг жіночий і чоловічий (42-62), дитячий домашній одяг

Після напруженого дня кожна жінка поспішає змінити туфлі на підборах на затишні капці, а строгий діловий костюм на комфортний вільний одяг. Насамперед із домашнім теплом і затишком асоціюється халат — легкий, звичний і зручний виріб.
Сучасні хатні халати мало чим нагадують своїх не настільки віддалених попередників. Тепер це не уніформа для домробіток, а гарна, елегантна і водночас практична річ, яка зобов'язана бути в гардеробі будь-якої панянки й бажано в декількох примірниках.
Одним він необхідний для щоденного носіння, іншим — для походу в сауну та басейн, третім — для спокушання улюбленого чоловіка.
Вибираючи халатик як зручний домашній одяг, треба звертати увагу не на надто довгі варіанти, які не будуть обмежувати рухи. По суті, такий варіант більше нагадуватиме практичне плаття. Забарвлення може бути з яскравим візерунком, звичний дизайн розбавлений цікавими додатковими деталями. Наприклад, добре, якщо в домашньому «платті» буде передбачена кишеня для дрібниць.
Моделі довгі «в підлогу» або трохи нижче коліна зручно використовувати після ванни або відвідування саун, їх зазвичай називають «банними халатами». Виготовлені вони з м'якої тканини, найчастіше з махри.
Особливе місце серед дамських халатів займають зразки, які жінки купують для якихось особливих випадків. Ці речі не призначені для сторонніх очей і купуються для покращуватися перед улюбленими чоловіками. Вони зазвичай скроєні з тонких і легких тканин, можуть бути як короткі, так і довгі, з великими відвертіми вирізами та мереживами.
Цікаві дизайнерські рішення в кольорах і пошитті халатів дають змогу жінкам не тільки виконувати в них роботу по дому. У симпатичному халаті або піжамі можна відпочивати ввечері, затишно розмістившись із чаєм перед телеекраном, і навіть зустрічати незапланованих гостей. Крій виробів виконується так, що моделі вигідно підкреслюють переваги кожної жіночої фігури. Тканина струменяється по тілу, не стирається й не створює непотрібних рельєфності.
Нині є можливість придбати гарні та зручні халати гуртом за допомогою онлайн-магазинів, заощадивши їхню ціну, а не на якості. Якщо магазин безпосередньо пов'язаний із фабрикою-виробником, випадає ціла ланка помічників. Разом із ними нівелюється їхня передбачувана частка грошей, виражена у збільшеній вартості товару.
Можливість купівлі за оптовою ціною сьогодні доступна не тільки торговим компаніям, а й простим споживачам. Для цього досить знайти таких самих шанувальників гарного та зручного одягу й оформити на сайті дрібнооптове замовлення. Для магазинів надається можливість здійснювати велико- або середньо-оптові угоди.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner